Publicat 21 Mai 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Personal intern (familie) - administrare si menaj vila

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Familie (sot si sotie) pentru menaj si administrare vila.
Activitatea se va desfasura la domiciliul familiei angajatoare.
Program de lucru: intern (cazarea si hrana sunt asigurate de familia angajatoare).
Se ofera contract de munca.

Cerinte post:​

• experienta minima de 1 an in menaj
• capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei
• permis de conducere (obligatoriu pt sot)
• persoane serioase, interesate de un angajament pe termen lung.
• persoane sociabile si diplomate

Descrierea jobului

Sarcini:
• Intretinerea vilei
• Curatenie interioara
• Curatenie exterioara, activitati de gradinarit
• Gatit pentru familie
• Cunostinte tehnice elementare (pentru sot) pentru solutionarea eventualelor defectiuni superficiale
• Realizarea anumitor comisioane cu masina
Beneficii:
• Pachet salarial motivant
• Cazare si masa
• Flexibilitate in program (pot exista perioade de lucru, intense, zi de zi si perioade libere mai lungi platite)

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Personal intern (familie) - administrare si menaj vila  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles