de ani Fără Frică...

Publicat 15 Oct 2008 | Reactualizat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Nov 2008

PERSONAL HOTELIER

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Prezenta agreabila, rezistenta la lucru in conditii de stres si la lucrul in ture;

Persoane energice, responsabile, oneste, disponibile, cu spirit de echipa si initiativa, mereu preocupate de calitate.

Cunoasterea limbii engleze obligatorie (scris, citit, vorbit), a doua limba reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

NU SE PERCEPE NICI UN COMISION. INTERVIUL SE VA FACE DIRECT CU ANGAJATORUL.

Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii, o evolutie a carierei profesionale in cadrul Hotelului Sofitel si Accor International.

Deasemenea, se asigura cazare, asigurare medicala, transport Hotel - Accomodation si bilet de avion dus-intors o data la 2 ani. Costul biletului de avion pana in Dubai este suportat de catre hotelul Sofitel.

Sofitel este o marca ACCOR care detine hoteluri de afaceri si turism in intreaga lume.
Ea ofera peste tot unde este prezenta, o varietate de hoteluri moderne si functionale, ce asigura un confort deplin oaspetilor nostri.
In toate hotelurile Sofitel personalul este atent la nevoile clientilor si incearca in permanenta sa raspunda cat mai personal solicitarilor acestora.

Expirat

PERSONAL HOTELIER  -  SOFITEL JUMEIRAH BEACH HOTEL - DUBAI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles