de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mai 2008 | Expiră 23 Iun 2008

PERSONAL HOTELIER

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SIMT CRITIC SI COMERCIAL
SPIRIT DE ECHIPA
RESPONSABIL SI SERIOS
ORIENTARE SPRE NEVOILE CLIENTULUI
CALIFICAREA CONSTITUIE UN AVANTAJ

Descrierea jobului

ASIGURAREA SUPORTULUI NECESAR IN DESFASURAREA ACTIVITATII DE HOTEL SI RESTAURANT
CALIFICARI DE OSPATAR ,BUCATAR,LUCRATOR COMERCIAL,CAMERISTA,
MEDIU DE LUCRU MODERN,ACTIV,MOTIVANT
PACHET SALARIAL ATRACTIC

Descrierea companiei

HOTEL SI RESTAURANT DE 3* IN BUCURESTI SI 4* IN PREDEAL

Expirat
PERSONAL HOTELIER  -  SC ANDY HOTELS SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles