de ani Fără Frică...

Publicat 24 Ian 2008 | Reactualizat 22 Feb 2008 | Expiră 24 Feb 2008

personal hotelier

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

RECEPTIONERI:calificare,experienta intr-o pozitie asemanatoare
-cunostinte bune de lb engleza si germana
-cunoasterea unui program de receptie constitue avantaj
-aspect placut,echilibru emotional,tact,calm
-exprimare fluenta si inteligenta practica
-capacitatea de a mentine disciplina si ordine la locul de munca
OSPATARI:studii medii,calificare
GUVERNANTA SI CAMERISTE:calificare,experienta intr-o pozitie asemanatoare

Descrierea jobului

-atent la nevoile clientilor
-incearca in permanenta sa raspunda solicitarilor acestora

Hotel de 5 stele in statiunea Saturn cu restaurant propriu, sala de conferinta,piscina,sauna,sala fitness,un loc ideal pentru formarea viitorilor angajati in domeniul serviciilor.

Expirat
personal hotelier  -  sc fimest turist srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles