Personal hotelier

Tipul job-ului
Studii
Salariu 1500 - 2500 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Sie sprechen Deutsch? Wir suchen Fachleute wie Sie!
Werden Sie Mitarbeiter unsers Gastfreundschaftsteam für

gehobene und Luxus Hotels, im 4-5 Sterne-Segment,
für Restaurants, Bistros und Cafés in Deutschland
Über uns bekommen sie höhere Gehälter, langfristige Verträge sowie Schulungs- und Karrieremöglichkeiten.
Auch bereiten wir Sie auf das Vorstellungsgespräch vor!

Werden Sie Teil des Restaurantteams
Kellner, Oberkellner, stellvertretende Restaurantleiter, Restaurantleiter, Barkeeper

Werden Sie Teil der Küchenbrigade
Köche, wie Commis de Cuisine, Chef de Partie, Sous Chef, Chef de Cuisine
Werden Sie Teil des Rezeptionsteams
Rezeptionist, stellvertretender Rezeptionsleiter, Rezeptionsleiter

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung

Descrierea jobului

Este esentiala atitudinea proactiva, permanenta orientare catre client, acceptarea si respectarea regulilor.Persoane organizate, proactive si determinate
Experienta anterioara in industria hoteliera- reprezinta un avantaj

Calificare profesională în domeniu, atenţie la detalii si abilităţi foarte bune de relaţionare şi comunicare cu clienţii.

Vital HR oferă soluții practice atat companiilor care necesită asistență în problemele legate de resursele umane, cât și a candidaților care trebuie să înțeleagă cât mai corect cultura organizațională a companiilor. Echipa noastră formată din seniori cu o vastă experiență în domenii precum Automotive, Financiar, Juridic, Resurse Umane, Controlling, IT&C oferă soluții adaptate și personalizate nevoilor clienților nostri, punând la dispoziția clienților consultantul potrivit fiecărui proiect.

www.vital-hr.ro.

Publicat 24 mai 2022 Reactualizat 21 iun. 2022 Expiră 23 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos