Publicat 11 Mar 2019 | Reactualizat 08 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

Personal hotelier

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Prezenta placuta, usurinta in comunicarea cu publicul, atentie distributiva, posibilitatea deplasarii pe litoral pe perioada verii.
- disponibil pe perioada 15 mai – 30 septembrie;
- experienta profesionala, persoana dinamica, responsabila, capacitate de adaptare;
- spirit de echipa;
- abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Angajam: Sef Receptie, Receptioner, Bucatar, Ospatar, Sef Sala, Barman, Camerista.
Va rugam sa mentionati postul pentru care aplicati.
- respectarea programului de lucru si a celorlalte prevederi din fisa postului.
- oferim: salariu foarte atractiv si bonusuri, cazare in hotel, doua mese/zi, acces la spalatoria hotelului pentru uniforme.
Program de lucru elastic care permite angajatilor atat ore de plaja cat si ore libere.

- compania administreaza 3 complexuri hoteliere ce ofera servicii si conditii optime in perioada 1 mai- 30 septembrie;
- Peste 1.000 locuri de cazare de 3 si 4 stele;
- 5 restaurante cu specific italian, pescaresc, international, romanesc si pizza la cuptor cu lemne
- spectacole live in fiecare seara cu orchestra, trupe de dans, solisti si animatie;
- Baby-Land – parc de distractie special amenajat pentru cei mici;
- piscina;
- 10 baruri;
- 3 plaje cu dotari beach-bar, sezlonguri, animatie si sporturi nautice;
- 7 sali de conferinta cu un total de peste 400 locuri.
Pe scurt COHOTELS – Hotel Delta & Hotel California - Jupiter
www.hoteldelta.ro ; www.hotelcalifornia.ro

Expirat
Personal hotelier  -  SC Delta Aurora SA