PERSONAL HOTELIER - BUCATAR, OSPATAR, RECEPTIONER, CAMERISTE

HOTEL PLEIADA - 10 pozi╚Ťii
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limb─â str─âin─â
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Inginer Mentenanta:

Candidatul ideal:
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- disponibil pentru lucrul în ture.

Recep╚Ťioner

- atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabile
- cunostinte operare PC
- o bună cunoaștere a limbii engleze;

Ospatar/ Sef de sala

- orientare catre client, amabilitate
- punctualitate si discretie
- limba engleza cel putin la nivel conversational

Cameriste/ Personal curatenie
atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabile

Bucatar

- pasiune pentru gastronomie, bun gust
- cunoa┼čterea noilor tendin┼úe în gastronomie
- cuno┼čtin┼úe de gastronomie interna┼úional─â,
- cunostinte privind modul de folosire a utilajelor si ustensilelor;
- persoana pozitiva, cu spirit de echipa;

Descrierea jobului

Personal Hotelier Pleiada Boutique Hotel
­ŁÉé­ŁÉĘ­ŁÉž­ŁÉŁ­ŁÉó­ŁÉş╠Ž­ŁÉó­ŁÉó ­ŁÉŁ­ŁÉ× ­ŁÉČ­ŁÉÜ­ŁÉą­ŁÉÜ­ŁÉź­ŁÉó­ŁÉ│­ŁÉÜ­ŁÉź­ŁÉ× ­ŁÉč­ŁÉĘ­ŁÉÜ­ŁÉź­ŁÉş­ŁÉ× ­ŁÉŤ­ŁÉ«­ŁÉž­ŁÉ×
Joburile disponibile sunt:

OSPATAR
INGINER MENTENANTA
RECEPTIONER
BUCATAR
CAMERISTE

Tipul joburilor: cu norm─â întreag─â, perioad─â nedeterminat─â

Pleiada Boutique Hotel este locul ce ├«mbin─â ├«n mod ideal resursele generoase ╚Öi cultura ospitalit─â╚Ťii. Este locul unde elegan╚Ťa ╚Öi designul se ├«mbin─â armonios cu o experien╚Ť─â gastronomic─â savuroas─â, ├«n care ingredientele sunt atent selectate pentru a ├«nc├ónta chiar ╚Öi cele mai preten╚Ťioase papile gustative.

Publicat 8 oct. 2021 Expir─â 7 nov. 2021
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos