PERSONAL HOTELIER - BUCATAR, OSPATAR, RECEPTIONER, CAMERISTE

HOTEL PLEIADA - 10 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Inginer Mentenanta:

Candidatul ideal:
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp - atentie distributiva, atentie la detalii;
- capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- disponibil pentru lucrul în ture.

Recepționer

- atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabile
- cunostinte operare PC
- o bună cunoaștere a limbii engleze;

Ospatar/ Sef de sala

- orientare catre client, amabilitate
- punctualitate si discretie
- limba engleza cel putin la nivel conversational

Cameriste/ Personal curatenie
atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabile

Bucatar

- pasiune pentru gastronomie, bun gust
- cunoaşterea noilor tendinţe în gastronomie
- cunoştinţe de gastronomie internaţională,
- cunostinte privind modul de folosire a utilajelor si ustensilelor;
- persoana pozitiva, cu spirit de echipa;

Descrierea jobului

Personal Hotelier Pleiada Boutique Hotel
𝐂𝐨𝐧𝐝𝐢𝐭̦𝐢𝐢 𝐝𝐞 𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢𝐳𝐚𝐫𝐞 𝐟𝐨𝐚𝐫𝐭𝐞 𝐛𝐮𝐧𝐞
Joburile disponibile sunt:

OSPATAR
INGINER MENTENANTA
RECEPTIONER
BUCATAR
CAMERISTE

Tipul joburilor: cu normă întreagă, perioadă nedeterminată

Pleiada Boutique Hotel este locul ce îmbină în mod ideal resursele generoase și cultura ospitalității. Este locul unde eleganța și designul se îmbină armonios cu o experiență gastronomică savuroasă, în care ingredientele sunt atent selectate pentru a încânta chiar și cele mai pretențioase papile gustative.

Publicat 8 oct. 2021 Expiră 7 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos