de ani Fără Frică...

Publicat 20 Mar 2006 | Reactualizat 16 Apr 2006 | Expiră 20 Apr 2006

Personal firma servicii curatenie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Muncitor, disponibil la efort si lucru peste program, responsabil, nefumator, serios, cinstit.

Descrierea jobului

Participa la activitatea de curatenie la persoane fizice si juridice. Activitatea se desfasoara atat cu scule profesionale cat si cu dispozitive manuale (galeata, mop, etc).

Servicii profesionale de curatenie pentru persoane fizice si juridice.

Expirat
Personal firma servicii curatenie  -  Best Clean House SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles