Publicat 02 Iun 2019 | Expiră 04 Iun 2019

Personal detailing auto Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal detine permis auto de minim un an (fara antecedente), este pasionat de masini, de curatenie si ordine, este atent la detalii, si isi doreste un job stabil si de lunga durata in cadrul unei echipe tinere si dinamice.

Descrierea jobului

Vrei sa faci parte din echipa noastra si sa inveti totul despre detailing-ul auto si nu numai? Aplica pentru aceasta pozitie si discutam toate detaliile la un interviu! Nu se solicita experienta anterioara ci doar dorinta de a munci, de a invata si de a obtine rezultate cat mai bune!
In cadrul responsabililor intra conducerea unitatii mobile (Opel Combo) pentru deplasarea la domiciliul clientului, unde se efectueaza manopera de curatare in detaliu a interioarelor autoturismelor. Echipa este formata din 2 persoane, astfel incat activitatea sa se desfasoare cat mai usor si rapid.

Firma noastra activeaza de 10 ani in domeniul cosmeticii auto si detailing-ului interior, fiind disponibili pentru comenzi atat in deplasare, la adresa unde se afla masina clientului, cat si in altelierul nostru dotat cu echipamente profesionale. Oferim un mediu de lucru bazat pe respect si incurajarea performantei, in cadrul unei echipe tinare si dinamice!

Expirat
Personal detailing auto Bucuresti  -  HTD Intermedia

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles