PERSONAL CURATENIE

BEANS & DOTS - 2 poziții
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam colegi noi in echipa Beans&Dots Cismigiu & Primaverii!
  • Experienta nu este obligatorie, insa constituie un avantaj.
  • Este important sa impartasesti valorile noastre, sa fii curios si determinat sa inveti si sa cresti intr-un mediu dinamic.
  • Sa fii responsabil, cu spirit de echipa.
  • Sa tratezi cu respect oaspetii nostri, precum si colegii de lucru.
Asteptam CV-ul tau pe hello@beansanddots.ro sau te asteptam la o cafea sa povestim mai multe.

Descrierea jobului

Personal curatenie, Debarasator, Spalator de vase:
  • Debaraseaza si asigura curatenia locatiei;
  • Curata si spala vesela si ustensilele din locatie;
  • Participa la efectuarea mise-en-place-ului zilnic (aranjarea cafenelei);
  • Pastreaza igiena si curatenia la locul de munca conform procedurilor implementate, verifica nivelul de curatenie a veselei, a tacamurilor, precum si a oricarui recipient folosit in cafenea;
  • Executa lucrari de curatenie in spatiul cafenelei si zona aferenta (spatii verzi, trotuar, terasa);
  • Executa lucrari suplimentare necesare mentinerii curateniei si evacuarii gunoiului menajer din cafenea (si zona aferenta (spatii verzi, trotuar, terasa).

Beans & Dots - Specialty Coffee Shop & Kitchen Beans & Dots is about what we drink and what we eat. It's about exclusive specialty coffee from The Barn Berlin and effortless decent food.

Find us:

Beans & Dots | Palatul Universul (Cismigiu) Mon - Fri: 08.00 - 18.00 Sat - Sun: 09.00 - 18.00

Beans & Dots | MARe Museum (Primaverii) Mon - Sun: 09.00 - 19.00

Publicat 17 mai 2022 Reactualizat 14 iun. 2022 Expiră 16 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos