Personal curatenie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii;
- persoana ordonata si responsabila;

Descrierea jobului

- asigura si raspunde de curatenie in depozit, birouri si spatiile anexe;
- inregistreaza si transmite corespondenta;

ROPHARMA LOGISTIC face parte din Grupul de firme Ropharma, care funcționează după un un model de business integrat, respectiv:
- Producție de medicamente (produse farmaceutice de bază) și suplimente alimentare; Distribuție a medicamentelor, suplimentelor alimentare, dermato-cosmeticelor, cosmeticelor și dispozitivelor medicale, prin cele 5 depozite farmaceutice situate în: București, Iași, Bacău, Târgu-Mureș, Timisoara, Craiova și Cluj-Napoca;
- Retail a medicamentelor, suplimentelor alimentare, dermato-cosmeticelor, cosmeticelor și dispozitivelor medicale prin unitățile sale, situate în localitățile județelor: Brașov, Alba, Bacău, Botoșani, Cluj, Harghita, Iași, Mureș, Neamț, Prahova, Sibiu;
- Servicii medicale multidisciplinare prin spitalul Sf. Constantin Brasov.
Istoricul si traditia Grupului de firme Ropharma, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor/pacientilor, vor constitui un sprijin in afirmarea talentului dumneavoastra.
Oferim un loc de munca dinamic, provocator si sprijinul necesar pentru a putea obtine impreuna rezultate foarte bune.
Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos