Publicat 15 Feb 2017 | Expiră 19 Mar 2017

Personal curatenie intretinere part time

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persoane dinamice, cu conditie fizica buna, fara cazier, interesate de colaborare pe termen lung

Descrierea jobului

Oferim posturi la 4 h/zi de luni pana vineri, program de la 13-18 si de la 18-22 in locatii din zona B-dul Muncii si zona centrala a Clujului.
Responsabilitati principale:
-curatare mobilier
-aspirarea pardosea
-spalare pardosea
-curatare toalete
-inlocuire saci menajeri
Sarcinile sunt de curatenie de intretinere, usor de facut, este necesara doar atentia la detalii.
Oferim cea mai buna salarizare din domeniu, contract de munca, decont transport pana la locatie, plata concediului de odihna

Firma Pluto Services a fost infiintata in 2005. Este o companie locala care are ca obiect principal de activitate oferirea unor servicii de curatenie specializate pentru companii importante din Cluj-Napoca.
Pentru ca serviciile oferite sa fie realizate la un nivel inalt calitativ, consideram ca fiecare angajat este foarte important pentru rezultatul final, ii este ascultata opinia si este tratat cu respect si corectitudine.
De asemenea se poate baza pe o colaborare pe termen lung cu noi, datorita stabilitatii in colaborarea cu clientii de-a lungul anilor.

Expirat
Personal curatenie intretinere part time  -  SC Pluto Services SRL