de ani Fără Frică...

Publicat 21 Oct 2008 | Reactualizat 19 Nov 2008 | Expiră 21 Nov 2008

Personal curatenie -firma specializata in curatenie si intretinere

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Se cere seriozitate si simt de raspundere.

Descrierea jobului

Firma noastra ofera servicii de curatenie generala si de intretinere la sediile, punctele de lucru, magazinele clientilor nostri. Deplasararea la locatie se face cu masina, asiguram aparatura de ultima generatie, echipament de lucru si protectie.
Pe langa salariu se ofera un comision pe fiecare locatie, astfel avand mai multe locatii la sfarsitul lunii puteti castiga chiar si dublu fata de salariul de baza.

Oferim servicii de curatenie si intretinere tehnica pentru companii.

Expirat
Personal curatenie -firma specializata in curatenie si intretinere  -  SC NO STRESS SERVICES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles