Personal curatenie - depozit farmaceutic Sibiu

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoana responsabila, dinamica, ordonata;
- Orientare spre detalii, vigilenta;
- Persoana orientata spre ceilalti, dedicata;
- Experienta in domeniu constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Asigura curatenia in interiorul si exteriorul depozitului regional;
- Supravegheaza procesul de preluare a gunoiului de catre firma specializata si autorizata de centru;
- Sugereaza necesarul de produse pentru curatenie managerului direct;
- Are un comportament discret in cadul depozitului;
- Raspunde prompt solicitarilor venite din partea Managerului de depozit.

Oferim:
- pachet salarial atractiv + bonuri de masa + alte beneficii;
- posibilitatea de avansare;
- mediu de lucru placut;
- program 8 ore, de luni pana vineri.

Daca inca nu te-am convins sa aplici, iti mai spunem ca Mediplus este acum parte a grupului A&D Pharma - Dr. Max, cel mai mare jucator cheie pe piata europeana, alturi de farmaciile proprii Sensiblu si Dr.Max si fundatia Sensiblu. Suntem peste 4000 de angajati, inspirati de viziunea unei lumi in care oamenii vor fi mai sanatosi si vor trai mai bine. Si credem cu tarie, ca facand lucrurile corect si cu pasiune, vom reusi sa ne indeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni si de a le oferi rapid solutii reale la nevoile zilnice legate de sanatate. Mai multe despre noi poti afla accesand site-ul: www.adpharma.com.
Publicat 11 oct. 2021 Reactualizat 8 nov. 2021 Expiră 10 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos