Personal curatenie - Bucuresti

Clean Leader - 10 poziții
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Firma de curatenie angajeaza femeie de serviciu - Bucuresti.
Cu sau fara experineta, seriozitate, spirit de echipa.

Descrierea jobului

Realizeaza activitati pentru curatenie si igienizarea spatiilor respective.
Ia in primire toate materialele necesare oragnizarii curateniei.

Salariu motivant si tichete de masa.

Mai multe detalii se poate si la numerele : 0763335279 - Cristina Barson sau 0771640040 - Mioara Stanescu

Dupa 15 ani, clientii nostri ne considera NUMARUL 1 pe piata de servicii de curatenie sub aspectul GRIJA FATA DE CLIENT. Conceptul nostru functioneaza. Fiecare angajat al nostru ne impartaseste viziunea si este instruit sa ia orice masuri necesare sa satisfaca sau sa depaseasca asteptarile clientilor nostri. Obiectivul nostru este sa cladim parteneriate pe termen lung oferind clientilor nostri o experienta unica si satisfactie deplina. Clientii nostri stiu ca se pot baza pe noi in orice situatie.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos