de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 07 Dec 2019

PERSONAL CURATENIE BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana dinamica, adaptabila, cu spirit practic si organizatoric
  • Atenta la detalii, cu dorinta de implicare si entuziasm
  • Persoana discreta in finalizarea sarcinilor
  • De preferat cu domiciliu in Bucuresti
  • Solicitam seriozitate

Descrierea jobului

Curatenie generala (in AFARA orelor de program 09:00 - 17:00) incluzand:

  • curatarea umedă a rafturilor cu bunuri
  • stergerea birourilor, a scaunelor si a celorlalte zone de lucru;
  • curatarea holurilor si a zonelor de acces interioare si exterioare;
  • stergerea ramelor de ferestre si a usilor, dar si a altor locuri greu accesibile;
  • dezinfectarea chiuvetelor, a echipamentelor si spatiilor sanitare;
  • curatarea si dezinfectarea zonelor de bucatarie
  • colectarea veselei murdare si spalarea acesteia manual
  • adaugarea echipamentelor consumabile atat in zona de bucatarie, cat si a celor sanitare
  • strangerea resturilor menajere si depozitarea lor in spatiul special amenajat
  • alte tipuri de curatare conform indicatiilor directorului.

"KUSADASI" este o agentie de turism tour-operatoare infiintata in 1999, membra A.N.A.T. si C.C.I.R.
In toti acesti ani am incercat prin pregatirea personalului sa ridicam cat mai mult calitatea serviciilor oferite.
Agentia noastra pune la dispozitie urmatoarele servicii:

  • cazare in hoteluri de toate categoriile din Turcia, Tunisia, Egipt, Dubai, Romania etc;
  • transport avion, curse back-to-back pentru Turcia, Egipt, Tunisia pe timpul verii;
  • bilete de avion pentru orice destinatie;;
  • asistenta turistica.
Preturile competitive, serviciile de calitate, experienta si profesionalismul echipei noastre va vor convinge sa ramaneti alaturi de noi.
Cei interesati pot trimite CV-uri la adresa de e-mail parteneri@kusadasi.ro

Expirat
PERSONAL CURATENIE BUCURESTI  -  AGENTIA DE TURISM KUSADASI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles