Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 17 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Personal curatenie birouri

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Serios si punctual.
Persoana organizata

Descrierea jobului

Servicii de curatenie in incinta spatiilor de birouri.
Program part-time sau full-time;
Beneficii competitive;
Punct de lucru : cladire din Pipera (Sos.Pipera, nr 1/I, ADMAX)

Sc Top Seeds Srl s-a infiintat in 2010 incercand sa ajunga un lider pe piata din SE-tul Romaniei in ceea ce priveste comercializarea de seminte, pesticide,ingrasaminte si motorina. Compania promoveaza solutii si tehnologii destinate tuturor fermierilor, fiind permanent alaturi de clientii nostri pentru a le putea oferii produse moderne si performante, adaptate. Principalii parteneri sunt: Pioneer, Timac Agro, Euralis, KWS, Adama, Tiriac Energy, Ameropa, Lebosol etc.

Expirat
Personal curatenie birouri  -  Top Seeds srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles