Publicat 31 Ian 2021 | Expiră 03 Mar 2021

Personal cu Studii Agricole, Inginer Horticol, Agronom

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam Personal cu Studii Agricole, Inginer Horticol sau Agronom;
Cerinte: Liceu/ Facultate in Domeniul Agricol si experienta in domeniu
Punct de lucru: Lunguletu, Dambovita
Salariu motivant, program 8 ore, echipa tanara, posibilitate masina transport

Descrierea jobului

Vanzare produse agricole si de protectia plantelor
Consultatie la fitofarmacie
Comenzi marfa si extindere gama produse
Echipa Tanara
Posibilitate Promovare
Bonusuri de Performanta

Companie fondata in 1995 ce activeaza in diferite industrii si ofera produse si servicii in zona Dambovita
Slogan companiei " Calitatea ne reprezinta"

Expirat
Personal cu Studii Agricole, Inginer Horticol, Agronom  -  Rom Star S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles