Publicat 15 Iul 2019 | Reactualizat 12 Aug 2019 | Expiră 15 Aug 2019

Personal centralizator date si dezvoltare

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Seriozitate, perseverenta si initiativa.

Descrierea jobului

Centralizator date:
introdus informatii despre produse pe site-uri (produse, preturi, actualizari)
centralizat facturi, date despre consumuri
comenzile online care vin, se vor trimite mai departe la personal logistica
postat si actualizat anunturi

Persoana pentru dezvoltare:
cerere oferte de la furnizori
gasirea de noi produse in portofoliu de vanzare

Descrierea companiei

Furnizor de servicii si produse pentru eficienta energetica
Solutii contractuale si economice pentru energie electrica si gaze naturale, management energetic cat si produse: panouri solare termice si fotovoltaice, eoliene, pompe de caldura, etc

Expirat
Personal centralizator date si dezvoltare  -  Alfa Energetic Esco

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles