Publicat 16 Feb 2021 | Reactualizat 23 Feb 2021 | Expiră 18 Mar 2021

Personal calificat productie

20 posturi

Candidatul ideal

Ne dorim sa ai urmatoarele calitati:

  • Dorinta de munca;
  • Spirit de echipa;
  • Indemanare;
  • Dinamism;
  • Organizare;
  • Capacitate de invatare rapida;

Descrierea jobului

Fritzmeier Engineering Sibiu,
Companie germana producatoare de cabine pentru masini industriale, utilaje pentru constructii si utilaje agricole.

Cautam colegi noi pe urmatoarele posturi:

  • Sudura manuala si robotizata WIG / MIG / MAG;
  • Operator masina cu comanda numerica (MUCN, CNC);
  • Operator slefuire / polizare;
  • Montator subansamble;
  • Vopsitor in camp electrostatic / lichid;
  • Lacatus mecanic;
  • Analist calitate;
  • Stivuitorist;

Oferim :
  • Program de munca in 2 schimburi de luni pana vineri;
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonus de performanta lunar;
  • Tichete de masa;
  • Ore Suplimentare platite dublu;
  • Analize medicale gratuite anual;
  • Echipament de lucru;
  • Decontare / Asigurare transport;
  • Prime semestriale functie de performanta;

Fritzmeier is a leading system supplier of complete cabs, system modules, and cladding components for manufacturers of off-highway and utility vehicles. We are the world market leader in forklift cabs, and also make cabs for construction and agricultural machines, as well as niche markets.

Personal calificat productie  -  SC Fritzmeier Engineering SRL Sibiu

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles