Publicat 02 Mar 2018 | Expiră 02 Apr 2018

PERSONAL CALIFICAT PENTRU SANTIERE - STRAINATATE

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

SUDOR
DIPLOMA DE CALIFICARE IN MESERIA DE SUDOR
CUNOASTEREA A CEL PUTIN UNEIA DIN URMATOARELE PROCEDEE DE SUDURA: WIG, ELECTRIC MANUAL, MIG-MAG, ELECTROD CELULOZIC, WIG in aluminiu si oteluri inoxidabile, SAW, procedura 121, SUDOR OTELURI ALIATE(P5,P11,P21,P91)

LACATUS CONSTRUCTII METALICE
CALIFICARE IN MESERIA DE LACATUS MECANIC
EXPERIENTA MINIM 3 ANI
CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE/ITALIENE CONSTITUIE AVANTAJ
CUNOASTE IZOMETRIE

PERSOANELE SELECTATE VOR SUSTINE PROBA DE LUCRU

Descrierea jobului

SUDOR
1. Identifică, verifică şi utilizează SDV-urile şi echipamentele, în vederea realizării de îmbinări sudate, în funcţie de procedeul de sudură ales şi specificaţiile tehnologiei de sudare indicate în documentaţia tehnologică.
2. Pregătirea operaţiei de sudură, în funcţie de specificul ansamblului ce trebuie realizat şi caracteristicile mecanico- chimice ale materialelor.
3. Manipularea şi transportul semifabricatelor şi al reperelor realizate, în condiţii de siguranţă, cu respectarea procedurilor specifice.
4. Efectuarea diferitelor procedee de sudare, în funcţie de caracteristicile constructive şi funcţionale ale construcţiei sudate .

1. Confecţioneaza tubulaturi după isometrii, după şabloane, montează, sudează şi testează tubulaturi;
2. Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii;
3. Stabileste succesiunea operatiilor pentru pregatirea elementelor componente;
4. Aplica operatiile de pregatire a elementelor componente;
5. Verifica calitatea produselor finale;

BUPAR UNION is a romanian company founded with romanian capital in 2009. The company operates in the following fields: metal construction, industrial refineries assembly and petrochemistry.

Along the way, our company has accumulated a vast and rich professional experience through a wide range of achievements such as participating in projects as general contractor, subcontractor or supplier to numerous projects or modernizing the infrastructure in petro chemistry fields.

BUPAR UNION has developed with both our Romanian and foreign costumers a flexible, creative and open minded business relationship, dedicated to reaching common goals in a fashionable time mane proving ourselves as an efficient and reliable partner.

Expirat

PERSONAL CALIFICAT PENTRU SANTIERE - STRAINATATE  -  SC BUPAR UNION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles