Publicat 10 Aug 2020 | Reactualizat 09 Sep 2020 | Expiră 10 Sep 2020

Personal bucatarie-OalaCuBunatati

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Are energie, intelege si iubeste bucataria.
- are cunostinte de tehnologie culinara/ procese si tehnica de gatit
- este atent la detalii, stie ca fac diferenta
- are experienta in bucatarie profesioanala
- este entuziast si lucreaza bine in echipa
- este capabil sa lucreze sub presiune si din proprie initiativa
- cauta un loc de munca stabil si o echipa unita in care sa isi aduca aportul

Descrierea jobului

Bucatar:
posturi disponibile - 3
program de noapte: 22:00-06:00

Ambalare si etichetare bunatati:
program de zi

Igienizare vase:
posturi disponibile - 1

Gestionar:

Te invitam sa ne cunoastem si sa discutam detaliat.

OalaCuBunatati este pionierul conceptului de mancare gatita la oala, companie in continua dezvoltare. Cu o experienta de peste 10 ani in bucatarie, online si delivery, OalaCuBunatati este cea mai mare companie de food delivery care produce si livreaza cu resurse proprii bunatati gatite special pe comanda.

#GatimSpecialPentruTine
#CelMaiMareSustinatorAlMeselorInFamilie

Expirat
Personal bucatarie-OalaCuBunatati  -  Food Republic S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles