Publicat 17 Oct 2018 | Reactualizat 16 Nov 2018 | Expiră 17 Nov 2018

Personal bucatarie - OalaCuBunatati

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne dorim sa iti faca placere sa lucrezi in bucatarie, sa ai disponibilitate sa lucrezi in echipa, sa fii responsabil si atent la detalii. Experienta in bucatarie este un avantaj.

Descrierea jobului

Vei participa in procesul de pregatire a preparatelor OalaCuBunatati. Te invitam alaturi ca sa ne ajuti pe urmatoarele pozitii:

- procesare legume (2 posturi)
- procesare carne (2 posturi)
- pregatire produse tip prajit (1post)

Iti oferim:
- contract perioada nedeterminata
- program de lucru 1 zi/ 1 zi (in total 3 zile pe saptamana - duminica nu se lucreaza)
- salariu in mana 2.000 lei
- masa asigurata
- stabilitate
- pregatire, oportunitati de dezvoltare
- echipa tanara si dinamica

Ne poti gasi si pe telefon: 0734.528.291 sau email: hr@oalacubunatati.ro

OalaCuBunatati este pionierul conceptului de mancare gatita la oala cu livrare la domiciliu, lider de piata pe acest segment, echipa performanta si dinamica: www.oalacubunatati.ro

Expirat
Personal bucatarie - OalaCuBunatati  -  ACME CUSTOM SRL