Personal BENZINARIE OMV- Otopeni

Temiad Oil S.R.L. - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 2500 - 2900 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoane sociabile, harnice,cu spirit de initiativa,cu abilitati de comunicare si de interactiune cu clientii.

Descrierea jobului

Benzinarie OMV de pe Sos Odaii, nr. 36, Otopeni Ilfov angajeaza CASIERI SI OPERATORI GPL.

Beneficii: salariu de incadrare: 3300 ron brut si 18 tichete de masa x 17 ron, sporuri salariale si de performanta, asigurare medicala privata.

Program: 12/24, 12/48. Relatii la tel.: 0786.030.199
Program de training gratuit la locul de munca, experienta in vanzari si calificarea de ospatar/bucatar/ autorizatie operator GPL constituie avantaje.

Descrierea companiei

OMV PETROM MARKETING SRL- NE PASA MAI MULT!
Oferim calitate remarcabila in toate domeniile si serviciile pe care le oferim clientilor nostri.
Scopul nostru este sa oferim clientilor nostri momente unice in fiecare zi!
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022