Personal BACK OFFICE

SC EUR COMTUR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Cunostinte operare PC: MS Office;
- Atentie distributiva;
- Abilitati de comunicare si lucru în echipa, rezistenta la stres;
- Capacitate de adaptare si invatare rapida, flexibilitate, dinamism, competente de comunicare;
- Capacitate de organizare si prioritizare a activitatilor cu respectarea termenelor;
- Atentie la detalii, rigurozitate, spirit analitic si de observatie;
- Bune abilitati de comunicare si organizare;
- Experienta anterioara in operare calculator sau suport clienti reprezinta un avantaj;
- Motivare si dorinta de a invata
- Cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Consilierea clientilor si identificarea solutiilor la problemele intampinate
- Transmiterea in timp real a solicitarilor primite de la clienti, catre departamentele implicate
- Asigura suportul pt celelalte departamente
- Emite diverse rapoarte
- Atributii de secretariat;
- Arhivarea periodica a documentelor.

Se asigura:
- salariu motivant
- tichete de masa
- transport asigurat de societate
- program de lucru: L-V: 7:30-16:00

Firma specializată în comercializarea bauturilor calde prin intermediul automatelor de vending, cu reprezentare la nivel national, cauta Personal Back Office pentru Bucuresti.
Adresa: A1 Business Park, Aleea Martina nr. 2, Dragomiresti-Vale, Ilfov
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos