Publicat 15 Oct 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Personal amenajari spatii comerciale

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam coleg pentru amenajari spatii comerciale, cu experienta in instalatii electrice, sanitare, it si amenajari interioare.

Descrierea jobului

Viitorul nostru coleg va avea urmatoarele atributii:
Va rezolva problemele de natura electrica, sanitara sau it aparute in salile de pariuri
Se va deplasa frecvent in afara localitatii
Va asigura mentenanta echipamentelor
Va asigura montarea / demontarea mobilierului si echipamentelor electronice din locatii
Se asigura ca toate procesele verbale de predare / primire sunt semnate de catre beneficiar si restituite la sediu in original

Beneficii

Contract perioada nedeterminata
Salariu fix competitiv
Bonuri de masa
Diurna
Cazare pentru deplasari
Prime in functie de performanta

GET'S BET este una dintre cele mai vechi companii ce activeaza pe piata pariurilor sportive, inca din 2004 si este unul dintre liderii la nivel national in domeniul jocurilor de noroc, unde forta, pasiunea si dorinta de a fi cel mai bun, sunt date de valoarea echipei. De aceea cautam colegi ce au viziunea si puterea de a-si cladi un viitor alaturi de LIDERI.

Expirat
Personal amenajari spatii comerciale  -  CEMARBET SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles