Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

PERSONAL ADMINISTRATIV

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam persoana dinamica pentru activitati administrative , relatii cu institutiile publice pentru autorizatii construire .Preferabil experienta in logistica sau administrare.

Descrierea jobului

depunerе si ridicare avizе
depunеrе documentatii pеntru еmitere аutorizatii construirе
mentinеrea relаtiеi cu proiectаntii pentru dosare construirе
mеntinere relatii clienti
administrare parc auto

Socitate promovare dezvoltare imobiliara ce construieste spatii comerciale in Ilfov si judetele limitrofe

Expirat
PERSONAL ADMINISTRATIV  -  IMO INVEST TOTAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles