de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Personal îngrijire bătrâni în Germania

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Minim un an experienţă în activitatea de îngrijire persoane
- Cunoştinte de limbă germană - nivel mediu/conversaţional
- Persoane dispuse pentru relocare în Germania şi îngrijire bătrâni/bolnavi
- Seriozitate

Descrierea jobului

Manpower Romania recrutează personal pentru îngrijire bătrâni/bolnavi în Germania.

Principalele responsabilităţi constau în îngrijirea pacientului, menaj în casă și/sau în curte, gătit, precum și alte activități de recreere și socializare, în funcție de fișa postului.

Beneficii:

- Salariu 1500 euro net/lună
- Cazare asigurată
- Transport România - Germania şi retur asigurat
- Contract: 8 luni la domiciliul pacientului, 2 luni concediu
- Se asigură integrare şi suport prin vorbitori de limba română

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Expirat

Personal îngrijire bătrâni în Germania  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles