Publicat 09 Apr 2019 | Reactualizat 15 Apr 2019 | Expiră 10 Mai 2019

Personal în construcții

30 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Înapoi la joburi

Candidatul ideal

Clientul nostru angajează personal fără cetățenie română pentru desfășurarea de activități în construcții
Zidari, tâmplari, fierari betoniști, ș.a.

Descrierea jobului

Realizarea formalităților pentru obținerea permisului de muncă și a tuturor documentelor aferente șederii
Cazare
Contract de muncă
Tichete de masă
Transport de la unitea de cazare la locul de muncă

Descrierea companiei

Clientul nostru activează în domeniul construcțiilor industriale

Expirat

• Datele de identificare ale tuturor companiilor care publica anunturi de recrutare pe eJobs.ro sunt verificate de consultantii nostri. eJobs.ro nu influenteaza, insa, procesul de recrutare desfasurat de catre companii.

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la contact@ejobs.ro.

Personal în construcții  -  AMEO Consult S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te informăm că site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza funcționalităților reduse ale acestuia. Accesează-ne cu încredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am înțeles
close