Persoane necalificate, dornice de munca

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 2500 - 5000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Lucratori necalificati pentru lucrari de montaj panouri fotovoltaice si instalatii electrice industriale.
Persoanele necalificate se vor califica la locul de munca.

Descrierea jobului

Se ofera salariu atractiv cu posibilitatea de a creste dupa perioada de probe, ore suplimentare platite, angajare doar cu carte de munca!
Lucrarile sunt in zona dar se cere disponibilitate si pentru delegatii , cazare la hotel, diurna

FREELUX ELECTRIC este o societate ce executa lucrari de montaj panouri fotovoltaice si instalatii electrice industriale!
Publicat 18 apr. 2022 Reactualizat 16 mai 2022 Expiră 18 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos