PERSOANE CU DIZABILITATI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

PERSOANE CU DIZABILITATI STUDII MEDII SAU SUPERIOARE
Angajatul ideal trebuie sa aiba capacitatea de a se integra in colectiv si in societate, sa aiba o tinuta corespunzatoare si sa fie capabil sa comunice cu cei din jurul sau.

Este obligatoriu sa:
- fie absolvent de studii medii sau superioare
- detina cunostinte de limba engleza
- fie o persoana ordonata, organizata si constiincioasa
- detina capacitate de a sintetiza si ordona informatia
- aiba putere de concentrare si atentie distributiva, initiativa
- fie serios, cu respect pentru confidentialitate, dedicat postului
- aiba abilitatea de a lucra cu mai multe proiecte in paralel
- aiba capacitate de invatare temeinica si rapida
- se integreze cu usurinta in colectiv, lucru in echipa
- aiba flexibilitate la program prelungit si respectarea termelor limita
- sa detina obligatoriu cunostinte de operare PC - Word, Excel, Power Point, Outlook.

Descrierea jobului

Atributii:
- suport pentru organizarea si derularea activitatilor zilnice ale specialistilor in domeniul SSM
- redactarea de documente
- elaborarea de documente specifice activitatii
- mentinerea legaturii cu furnizorii si beneficiarii
- utilizarea echipamentelor de birou (fax, xerox, imprimanta, scanner)
- stabilirea ordinii de prioritati in intocmirea lucrarilor zilnice
- gestionarea bazei de date a societatii (actualizarea permanenta a ei)
- clasarea si arhivarea documentelor si tinerea evidentei stricte a acestora
- pastrarea evidentei coordonatelor de contact ale tuturor colaboratorilor
- reprezinta societatea intr-o maniera corespunzatoare, tinuta si conduita ireprosabile
- imbunatatirea continua a nivelului de pregatire profesional.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- bonuri de masa;
- asigurare medicala;
- telefon;
- laptop;

AC&CA Consulting Services S.R.L. a luat fiinta in anul 2004 si este certificata pentru prestari servicii de consultanta in domeniile: sanatate si securitate in munca, situatii de urgenta, resurse umane – salarizare, RSVTI, protectia mediului, realizarea cursurilor de formare profesionala a adultilor, organizare de evenimente. Personalul organizatiei noastre este compus din experti cu multi ani de vechime in domeniile in care ne desfasuram activitatea. Organizatia acorda o atentie deosebita formarii profesionale continue a acestora, pentru a oferii servicii de inalta calitate beneficiarilor nostri.

Pentru mai multe informatii legate de procesarea datelor personale, va rugam sa accesati pagina de web https://www.ac-ca.ro/politica-confidentialitate.

Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022