Persoane cu dizabilitati - Post Relatii Clienti, Bucuresti

BGS GRUP - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Recrutam o persoana cu dizabilitati in vederea integrarii in cadrul firmelor din grupul BGS, in cadrul departamentului Relatii Clienti.
Candidatii trebuie sa dea dovada de:
  • seriozitate;
  • responsabilitate;
  • atitudine deschisa, optimism;
  • capacitatea de a lucra rapid, eficient, organizat;
  • abilitati excelente de comunicare;
  • dorinta de a se integra intr-un colectiv de munca.

Descrierea jobului

Cerinte post:
  • Post Relatii Clienti, Contract Individula de Munca incheiat pe perioada nedeterminata
  • Cunoasterea limbii engleze , scris si vorbit, la nivel mediu cel putin
  • Aptitudini foarte bune de comunicare
  • Cunostinte solide de gramatica a limbii romane
  • Cunostinte Operare PC, Outlook
  • Gestioneaza apelurile telefonice fixe si mobile
  • Rezolva / redirectioneaza situatiile intampinate de clientii companiei catre departamentul raspunzator
  • Preia solicitarile clientilor care isi doresc incheierea unui contract cu BGS
  • Preia reclamatiile telefonice, daca este cazul
  • Gestioneaza mailurile primite de la potentialii clienti
  • Asigura un flux al informatiilor intre clienti / agentii de vanzari si restul departamentelor din firma
  • Ofera cu claritate si promptitudine toate informatiile despre solicitarile primite de la clienti catre agentii de vanzari

Beneficii:
  • Durata contractului: Perioada nedeterminata
  • Lucrul intr-o companie de renume in domeniul activitatior de paza si protectie.
  • Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediu prietenos, dar profesionist.

Grup de companii si organizatii non-profit, recunoscut la nivel national ca reper in urmatoarele domenii:
- servicii de securitate a bunurilor si protectie a persoanelor;
- servicii medicale de urgenta, transport medicalizat si nemediaclizat, medicina muncii si de familie;
- activitati de motorsport ( motociclism si auto off-road )
- activitati umanitare de:
• limitare si inlaturare a efectelor accidentelor, dezastrelor si calamitatilor naturale;
• sprijinire a oricaror persoane aflate în nevoie.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos