Publicat 15 Iul 2021 | Reactualizat 12 Aug 2021 | Expiră 15 Aug 2021

Persoana pentru salon epilare definitiva- NOMASVELLO

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam specialist beauty pentru salonul NOMASVELLO Cora Lujerului, pentru tratamente de epilare definitiva cu IPL si tratamente faciale.

  • Experienta in cosmetica nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj.
  • Asiguram training de specialitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

Expirat
Persoana pentru salon epilare definitiva- NOMASVELLO  -  DIVINE DESIGN ART SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles