Publicat 27 Aug 2007 | Reactualizat 25 Sep 2007 | Expiră 27 Sep 2007

persoana pentru ingrijirea la domiciliu a batranilor,bolnavilor,copiilor

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

persoana disponibila sa lucreze ziua sau noaptea timp de 4,6,8,12 ore/zi sau chiar 24h/zi locuind la persoana care trebuie ingrijita; sa fie rabdatoare,corecta,constiincioasa, cu simt de raspundere dezvoltat.

Descrierea jobului

ingrijirea la domiciliu a batranilor inseamna curatenia in camera in care sta pacientul,igiena personala, eventual procurarea si preparea mesei, ajutor la hranire, spalarea vaselor,administrarea medicamentelor etc in functie de caz

societatea pe acest domeniu de activtate se ocupa de plasarea la domiciliu solicitantilor a personalului de ingrijire, urmareste activitatea zilnic a acestora,retributias celor care lucreaza se face pe baza de contract de colaborare;pot lucra si pensionari

Expirat
persoana pentru ingrijirea la domiciliu a batranilor,bolnavilor,copiilor  -  SC STATUS.CONSTRUCT S.R.L.