Persoana indemanatica pentru productie atipica

TGV Media Grup 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce ne-ar placea sa fii: un bun coleg cu simtul umorului si automotivat. Sa ai atentie sporita la detalii si sa iti placa sa faci lucrurile atent si ingrijit. Desigur, nici ceva experianta nu strica.

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci: finisarea lucrarilor de tipar digital (taiere cu ghilotina semiautomata, biguire manuala si semiautomata, plastifiere, aplicare adezivi la cald si la rece, brosare, spiralare, perforare, etc) productie repere mici din plexiglas, abs sau materiale de care nici nu ai auzit. In mod cert nu te vei plictisi.

Ce oferim: Respect, intelegere un mediu placut daca tii la glume, un salariu decent pe masura implicarii si pregatirii tale. Nu vei avea sefi, ci colegi cu care sa iti placa sa lucrezi.

firma de productie publicitara care se ocupa executia seriilor mici si unicate de produse promotionale

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.