Performance Marketing Manager

Tipul job-ului
Nivel carier─â
Departamente
Salariu 2500 - 4000 RON
Limb─â str─âin─â
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

[­čöŐ] Ce ne dorim de la tine:Minim 2 ani experien╚Ť─â în gestionarea campaniilor PPC pentru clien╚Ťi B2B si B2C;

Ai cuno╚Ötin╚Ťe de marketing online, Google Analytics, PPC (Facebook Ads, Google Ads), Content Marketing si Social Media;

Ai abilit─â╚Ťi bune de analiz─â a datelor în Google Analytics un plus Google Data Studio;

╚śtii s─â optimizezi campaniile pentru atingerea obiectivelor stabilite;

Certificările Google și Facebook sunt un plus

Examenul Facebook Blueprint (nu este necesar, dar reprezinta un atu);

Ai cuno╚Ötin╚Ťe generale despre google Tag Manager si Facebook Pixel

S─â fii deschis c─âtre înv─â╚Ťare ╚Öi asimilarea de noi cuno╚Ötin╚Ťe

Descrierea jobului

Planifica, implementeaza si monitorizeaza campanii de PPC: Facebook & Google Ads;
Optimizeaza costurile si urmareste constant performanta campaniilor;
Analizeaza si identifica modalitati de imbunatatire si optimizare a ratei de conversie;
Analizeaza piata de profil si identifica cele mai potrivite canale de comunicare;

Colectiv tân─âr ╚Öi mediu de lucru pl─âcut

F─âr─â ore suplimentare (nu ne plac);

Laptop de lucru;

Telefon mobil.

Bonus de performanta pentru fiecare client gestionat.

[­čôŹ] Loca╚Ťie Pipera sau Constanta în func╚Ťie de ora╚Öul t─âu de re╚Öedin╚Ť─â

Suntem o agen╚Ťie de digital marketing dedicat─â ├«n ob╚Ťinerea click-urilor care conteaz─â pentru clien╚Ťii no╚Ötri. Avem 2 birouri, Bucure╚Öti ╚Öi Constan╚Ťa, unde dezvolt─âm campanii ╚Öi proiecte pentru clien╚Ťi interna╚Ťionali dar ╚Öi locali. Mai multe in https://diclick.eu/ro/
Publicat 28 apr. 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expir─â 28 mai 2022
Nu ├«╚Ťi face griji, poate joburile de mai jos ├«╚Ťi pot fi de folos