Publicat 24 Feb 2021 | Reactualizat 26 Mar 2021 | Expiră 27 Mar 2021

People Guru (HR Manager)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne căutăm Maestrul în arta muncii cu oamenii!

Responsabilități:

  • Stabilește strategia de HR și setează obiectivele, urmărind atingerea acestora;
  • Dezvoltă și implementează cultura și valorile companiei;
  • Supraveghează recrutarea, inducția și dezvoltarea angajaților;
  • Dezvoltă un plan de recrutare și găsește soluții adaptate pieței în vederea menținerii unei fluctuații reduse;
  • Stabiliește planul de dezvoltare al angajaților (programe de training, cursuri de specializare, team building, evenimente pentru echipă);
  • Creează o imagine de bun angajator și propune mijloacele necesare pentru realizarea acestui obiectiv;
  • Dezvoltă un mediu pozitiv în cadrul organizației;
  • Stabilește și implementează un sistem de evaluare și management al performanței (organizarea sesiunilor individuale de evaluare a KPIs);
  • Concepe, implementează și urmărește un sistem de compensații și beneficii adaptat nevoilor angajaților;
  • Definește împreună cu echipa de management bugetul departamentului și îl urmărește pe parcursul anului;
  • Coordonează activitatea de payroll a companiei;
  • Întocmește toate documentele dintre angajator si angajat, conform codului muncii;
  • Monitorizează toate procesele de Resurse Umane și acționează ca și un partener de business în vederea îmbunătățirii lor;
  • Coordoneaza amenajarea si administrarea spatiului de birou.
Cerințe:
  • ​Senior Level (peste 4-6 ani experiență)
  • Studii superioare în Resurse Umane sau domenii conexe
  • Persoana energică, orientată către oameni, rezultate și procese
  • Aptitudini organizatorice
  • Disponibilitatea și motivatia de a construi echipe performante
  • Abilitatea de a construi relații interpersonale la toate nivelele organizației
Compentențe:
  • ​Comunicare eficientă
  • Organizare
  • Gândire strategică
  • Teamwork
  • Managementul conflictelor

Firma Tagu Lolium SRL (detinatoarea brandului TAGU) este un producator de seminee electrice cu sedii in Cluj si Oradea. De aici coordonam toate operatiunile: de la design pana la livrarea produselor.

TAGU nu este o corporatie. Este un brand facut de oameni pasionati de crearea unor produse care nu au doar un design frumos ci au si functionalitatea necesara pentru a-ti face viata mai confortabila.

Suntem tineri, ambitiosi, bine organizati si realizam produse care sa ne faca si noua placere cand le folosim.

Un fel de start-up care produce chestii pe care poti sa pui mana.

Expirat
People Guru (HR Manager)  -  Tagu Lolium SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles