Publicat 26 Mai 2020 | Expiră 03 Iun 2020

Peisagisti, horticultori, agronomi

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eco Garden Construct SRL angajeaza peisagisti, horticultori si agronomi.

-studii superioare in domeniul horticulturii;
- bune cunostinte despre plante ;
- experienta in coordonarea unei echipe in teren;
- disponibilitate/experienta de lucru pe teren (in conditii climaterice specifice);
- rezistenta la efort si stres;
- abilitati: comunicare, coordonare, supervizare, raportare;
- cunostinte de operare PC (Office);
- permis de conducere.

Descrierea jobului

- Supravegheaza si coordoneaza pe teren echipa de executie ;
- Raspunde de aspectele legate de executia lucrarilor de amenajare/intretinere spatii verzi;
- Tine relatia cu beneficiarii, realizeaza vizite in teren;
- Responsabilitati conexe: situatii de lucrari, rapoarte, stabilirea prioritatilor;
- Sesizeaza managerul asupra oricarui eveniment constatat in timpul serviciului.

Eco Garden Construct se ocupa de intretinere spatii verzi in Cluj si intretineri gradini in Cluj si judetele limitrofe din Transilvania, precum si in Bucuresti. Ne ocupam de mentenanta spatii verzi rezidentiale, mentenanta spatii verzi industriale si intretinere spatii verzi si terenuri sportive, intretinere spatii verzi asociatii de proprietari si locatari. Sectorul de intretinere gradini si de intretinere si mentenanta spatii verzi l-am inceput din pasiunea pentru curat, sanatate si mediul inconjurator, din necesitatea de a ne simti utili pentru iubitorii de verde, plante si gazon. Ne place sa facem intretinere de spatii verzi cu personal calificat si tanar. Ne place sa facem intretineri de gradini cu utilaje proprii de performanta ridicata, programe regulate si bine stabilite, discretie si eficienta. Dupa interventiile noastre de intretineri spatii verzi, suprafetele revin la forma initiala recapatandu-si din prospetime, splendoare, atractie si utilitate.
Pentru că ne dorim o continuă dezvoltare și servicii complexe de înaltă calitate pentru clienții noștri, angajam peisagisti,horticultori,agronomi.

Expirat
Peisagisti, horticultori, agronomi  -  Eco Garden Construct SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles