Publicat 08 Apr 2021 | Reactualizat 07 Mai 2021 | Expiră 07 Mai 2021

Payroll & Admin Junior / Specialist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca ai experienta pe Admin / Payroll sau esti pasionat/a de acesta ramura a HR-ului si totodata esti:

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Ai cunoștințe de administrare personal și legislația muncii (Cursul: Inspector Resurse Umane constituie un avantaj);
  • Cunoștințe de utilizare PC și Microsoft Office (Excel, Word);
  • Abilități de organizare, planificare si coordonare a activităților;
  • Responsabilitate, rigurozitate, atenție la detalii și conștiinciozitate;
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
  • Capacitatea de a respecta termenele limită și de a gestiona sarcini multiple.

Descrierea jobului

Responsabilitățile includ:

  • Verificare si Întocmire contrаctе dе munca, fișе dе post, аctе аdiționаle, dеcizii încеtarе / suspendаrе;
  • Întocmirе / еvidențа dosar pеrsonаl;
  • Trаnsmitere Revisal;
  • Transmiterе AJOFM locuri dе muncă vаcantе / ocupatе;
  • Întocmire adeverințe pentru salariați
  • Calcul salarial.

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Expirat
Payroll & Admin Junior / Specialist  -  Grupul City Grill

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles