Payments and Fraud Agent pentru Brasov

NOBLEPIAGIO SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Experiență în instrumentele MS Office, în special MS Excel
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru lucrul in ture si in week-end-uri
  • Atenție excelentă la detalii
  • Gandire analitica, capacitate de a rezolva probleme
  • Abilitati de lucru in echipa
Reprezinta avantaj:
  • Experienta in domeniul jocurilor de noroc
  • Experienta in risc management/controlling, compliance (AML/KYC)
  • Experienta anterioara pe o pozitie similara
  • Cunoasterea legislatiei jocurilor de noroc
  • Cunoasterea metodelor de plata existente pe platforma de joc a organizatorului (Skrill, Paysafecard, Carduri de credit, Transfer bancar)

Descrierea jobului

  • Validarea documentelor trimise de catre clienti. Verificare (KYC)
  • Verificarea si procesarea retragerilor pentru pariurile online, intr-un mod rapid si eficient
  • Profilarea clientilor/jucatorilor in baza informatiilor detinute si conform procedurilor interne KYC
  • Monitorizarea si investigarea conturilor/tranzactiilor efectuate de clientii din mediul online, in vederea identificarii actiunilor de frauda
  • Monitorizarea, investigarea si prevenirea activitatilor frauduloase, sub toate formele
  • Monitorizarea depunerilor online si asigurarea unei rate superioare de acceptari ale depunerilor
  • Reducerea cazurilor de chargeback /refuz de plata, prevenirea si detectarea diferitelor incercari de frauda si a cazurilor de solicitare abuziva a bonusului oferit de companie in cadrul diferitelor campanii online
  • Solutionarea problemelor escaladate prin e-mail sau tichet de catre colegii din cadrul Dep. Customer Support
Beneficii:
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala privata
  • Bonus in functie de performanta

Urmând cele mai noi tehnologii și tendințele industriei, împreună cu echipa și managementul său tânăr dinamic și inovator, Las Vegas Games oferă un mediu de lucru confortabil și stabil.
Vă puteți avansa cariera cu Las Vegas Games în timp ce vă implicați în proiecte curente sau în ciclul de viață complet al noilor proiecte.
Puteți învăța noi tehnologii sau vă puteți specializa în tehnologiile pe care le cunoașteți. Vă încurajăm să învățați și să urmați noile tehnologii și, de asemenea, să vă urmăriți îndeaproape cariera.
Daca iti place ce ai citit si vrei sa ne cunoastem si sa lucram impreunam asteptam Cv-ul tau
Publicat 26 ian. 2022 Reactualizat 23 feb. 2022 Expiră 25 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos