Publicat 27 Nov 2018 | Reactualizat 18 Dec 2018 | Expiră 27 Dec 2018

PAUL ROMANIA angajeaza MANAGERI DE TURA

10 posturi

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare - constituie un avantaj;
- Cunostințe medii de operare a calculatorului;
- Foarte bune abilități de comunicare, organizare, planificare, monitorizare si feedback;
- Păstrarea datelor și a informațiilor confidențiale;
- Experientă in redactarea de rapoarte si documente;
- Experientă în coordonarea unei echipe;
- Rezistență la stres și la muncă susținută;
- Capacitatea de a face față situațiilor dificile ce pot apărea in relația cu clienții.

Descrierea jobului

Managerul de tură se va ocupa de buna desfășurare a activitații zilnice a restaurantului.
Responsabilități principale:
- coordonarea angajaților și întocmirea programului de lucru săptămânal.
- gestionarea materiei prime, efectuarea corecta a comenzilor si verificarea acestora.
- întocmirea corecta a rapoartelor zilnice, săptămânale, lunare.
- se asigură că standardele și procedurile companiei sunt îndeplinite corect.
- asigură instruirea teoretică si practică a angajaților.

PAUL este rodul unei povesti de familie care a inceput in urma cu aproape 125 de ani. Este povestea a cinci generatii dedicate telului de a duce mai departe gustul unei paini cu adevarat bune.
Renumit lant francez de brutarii/patiserii cu peste 430 de locatii deschise in 22 de tari, PAUL pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai. In Romania s-a deschis prima locatie in anul 2008, urmand ca in urmatorii ani sa se deschida alte 18 locatii bucurandu-se de un real succes.

PAUL ROMANIA angajeaza MANAGERI DE TURA  -  MOULIN D'OR - PAUL