PAUL cauta colegi casieri si lucratori bucatarie!

MOULIN D'OR - PAUL - 10 poziții
Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

PAUL cauta colegi casieri si lucratori bucatarie pentru City Park Constanta!

Pentru noi nu conteaza experienta!

Cautam o persoana cu pasiune, devotament, atitudine pozitiva si prietenoasa!

Descrierea jobului

Ce iti oferim:
  • Flexibilitatea programului de lucru (in ture, 5 zile/ saptamana cu 2 zile libere);
  • Tichete de masa (20 lei/ zi);
  • Cresteri salariale dupa: 6 luni, 1 an, 2 ani;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.

PAUL este rodul unei povesti de familie care a inceput in urma cu aproape 125 de ani. Este povestea a cinci generatii dedicate telului de a duce mai departe gustul unei paini cu adevarat bune.

Renumit lant francez de brutarii/patiserii cu peste 430 de locatii deschise in 22 de tari, PAUL pune accent pe dezvoltarea profesionala a angajatilor sai. In Romania s-a deschis prima locatie in anul 2008, urmand ca in urmatorii ani sa se deschida alte 12 locatii bucurandu-se de un real succes.
Publicat 20 sept. 2021 Reactualizat 20 oct. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos