Publicat 03 Mai 2019 | Reactualizat 02 Iun 2019 | Expiră 03 Iun 2019

Patiser/ Cofetarie/ Operator linie productie-Brutaria Arcada

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cunostințe privind tehnologia culinară, normele și regulile de igienă și tehnicile de păstrare a alimentelor și produselor culinare
Cunoașterea sortimentelor de alimente
Spirit de echipa, implicare, inițiativă si rigurozitate
Capabil sa respecte deadline-uri
Abilități bune de planificare și organizare
Ordonat și disciplinat
Cursuri de calificare în domeniu reprezintă un avantaj
Experiența pe un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului

Propunere de imbunatatire a rețetelor și urmărirea realizării lor
Pregateste si prepara produsele respectând rețetarul corespunzător
Montează preparatele conform standardelor
Respectă timpul de execuție al preparatelor
Păstrază în condiții adecvate ustensilele și aparatura
Controleaza și asigura igiena corespunzatoare a materiilor prime și a produselor finite
La sfărșitul zilei de lucru, asigura curațenia, igiena şi ordinea locului de munca de care răspunde.

Descrierea companiei

Arcada Company

Expirat
Patiser/ Cofetarie/ Operator linie productie-Brutaria Arcada  -  Arcada Company