Publicat 29 Oct 2018 | Reactualizat 18 Nov 2018 | Expiră 28 Nov 2018

Patiser- Cofetar- Operator linie productie

1 post

Candidatul ideal

  • Cunostințe privind tehnologia culinară, normele și regulile de igienă și tehnicile de păstrare a alimentelor și produselor culinare
  • Cunoașterea sortimentelor de alimente
  • Spirit de echipa, implicare, inițiativă si rigurozitate
  • Capabil sa respecte deadline-uri
  • Abilități bune de planificare și organizare
  • Ordonat și disciplinat
  • Cursuri de calificare în domeniu reprezintă un avantaj
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj

Descrierea jobului

Oferim:

  • Bonusuri în funcție de performanțe
  • Prime de sezon
  • Contract de muncă pe termen nelimitat
  • Posibilitate de avansare

Descriere job:
  • Propunere de imbunatatire a rețetelor și urmărirea realizării lor
  • Pregateste si prepara produsele respectând rețetarul corespunzător
  • Montează preparatele conform standardelor
  • Respectă timpul de execuție al preparatelor
  • Păstrază în condiții adecvate ustensilele și aparatura
  • Controleaza și asigura igiena corespunzatoare a materiilor prime și a produselor finite
  • La sfărșitul zilei de lucru, asigura curațenia, igiena şi ordinea locului de munca de care răspunde.

Patiser- Cofetar- Operator linie productie  -  Arcada Company