Publicat 08 Ian 2018 | Reactualizat 16 Ian 2018 | Expiră 07 Feb 2018

Part-time! Castigi bani si cadouri!

10 posturi

Candidatul ideal

Acceptăm persoane motivate și dornice să devină Consultant Oriflame ca să câștige bani rapid, într-un mod simplu și lejer, prin vânzarea produselor Oriflame!
Fiind Consultant Oriflame ai oportunitatea unor câştiguri nelimitate si acces la produse de calitate!

Descrierea jobului

CASTIGI BANI - lejer 100-400 lei, in functie de suma vândută către prieteni, la fiecare trei săptămâni!
Cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse.
-23% comision pentru comenzi peste 70 lei;
-30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau 90 lei);
-40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!)

PRIMESTI PRODUSE SI CADOURI MINUNATE ORIFLAME INCA DE LA PRIMA COMANDA!
- program flexibil - tu decizi cat timp aloci acestei activitati - ai inscrierea gratuita.
- bonusuri - premii de loialitate pentru cei activi in fiecare catalog!
- dacă îți faci și tu echipă câștigi până la 21% din vânzările persoanelor pe care le înscrii.
- faci economie când cumperi produse pentru tine și familia ta, platești cu până la 40% mai puțin.

Aplică CV-ul sau trimite-ne un SMS la 0765.010.149 / email la joboriflame@yahoo.com cu numele, varsta, numarul de telefon si localitatea, noi iti oferim pachetul de start Oriflame!
(materiale informative, catalog, flyere, mostre, sfaturi, trucuri pentru vanzari din prima clipa).

Part-time! Castigi bani si cadouri!  -  Partener Oriflame