Publicat 12 Mar 2018 | Reactualizat 11 Apr 2018 | Expiră 12 Apr 2018

Part-time! Castigi bani si cadouri!

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Acceptăm persoane motivate și dornice să devină Consultant Oriflame ca să câștige bani rapid, într-un mod simplu și lejer, prin vânzarea produselor Oriflame!
Fiind Consultant Oriflame ai oportunitatea unor câştiguri nelimitate si acces la produse de calitate!

Descrierea jobului

CASTIGI BANI - lejer 100-400 lei, in functie de suma vândută către prieteni, la fiecare trei săptămâni!
Cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse.
-23% comision pentru comenzi peste 70 lei;
-30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau 90 lei);
-40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!)

PRIMESTI PRODUSE SI CADOURI MINUNATE ORIFLAME INCA DE LA PRIMA COMANDA!
- program flexibil - tu decizi cat timp aloci acestei activitati - ai inscrierea gratuita.
- bonusuri - premii de loialitate pentru cei activi in fiecare catalog!
- dacă îți faci și tu echipă câștigi până la 21% din vânzările persoanelor pe care le înscrii.
- faci economie când cumperi produse pentru tine și familia ta, platești cu până la 40% mai puțin.

Aplică CV-ul sau trimite-ne un SMS la 0765.010.149 / email la joboriflame@yahoo.com cu numele, varsta, numarul de telefon si localitatea, noi iti oferim pachetul de start Oriflame!
(materiale informative, catalog, flyere, mostre, sfaturi, trucuri pentru vanzari din prima clipa).

Descrierea companiei

Partener Oriflame.

Expirat
Part-time! Castigi bani si cadouri!  -  Partener Oriflame