Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 16 Iul 2006 | Expiră 15 Aug 2006

partener afacere

Client eJobs
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem interesati IN TOATA TARA de o persoana hotarata sa se implice part-time sau full time intr-o afacere de viitor cu castiguri semnificativ de mari intr-un timp nu foarte indelungat, depinzand mult de implicare.
Nu este vorba de un job cu salariu, ci caut un partener de afacere, persoana cu spirit de initiativa, hotarata, ambitioasa, care vrea sa ia si singura decizii si care s-a saturat ca nivelul de trai al vietii lui sa fie dictat de un sef sau de altul.
Nu ne intereseaza sexul, pregatirea, experienta sau varsta, cat puterea de a comunica natural cu oamenii, de a stabili relatii si motivatia personala puternica care constituie motorul oricarei activitati.

Descrierea jobului

Responsabilitatile si beneficiile le stabilim la o prima intalnire.

Esenta afacerii o reprezinta distributia de filtre de purificare a apei, de uz casnic, pentru consum direct, la bucatarie .

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

partener afacere  -  Client eJobs

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles