de ani Fără Frică...

Publicat 27 Mar 2007 | Expiră 28 Mar 2007

part time vanzari

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- ambitios
- dornic de a lucra intr-o echipa dinamica
- dornic de a cunoaste si de a se afirma in domeniul finaciar - bancar
- dornic de castiga cat mai mult pe masura performantelor si ambitiilor fiecarui individ in parte
- dornic sa cunoasca si de a intra in contact cu noi persoane

Descrierea jobului

-asigurarea dezvoltarii, organizarii managementul local in concordanta cu politica de dezvoltare si obiectivele strategice ale bancii;
-aplicarea procedurilor de lucru ale bancii;
-coordonarea proiectelor la nivel local;

Companie internationala, lider mondial pe piata serviciilor financiare, ofera oportunitatea unei cariere de succes in domeniul serviciilor financiar-bancare

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

part time vanzari  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles