de ani Fără Frică...

Publicat 23 Mar 2007 | Expiră 23 Mar 2007

PART-TIME M.L.M

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ABILITATE IN COMUNICARE, CUNOSTINTE IN DOMENIUL CARBURABTILOR SI/SAU A MOTOARELOR AUTO, DORINTA DE CASTIG, VOINTA DE A MUNCII IN FOLOS PERSONAL

Descrierea jobului

CREIAZA RETEA DE CLIENTI SI COLABORATORI SI INTRETINE RELATIILE CU ACESTIA.
SE CASTIGA 30% DIN VANZARILE DIRECTE SI SE PRIMESC BONUSURI LUNARE IN FUNCTIE DE REALIZARI

FFi-ESTE O FIRMA CU SEDIUL IN AMERICA,CU 18 ANI EXPERIENTA IN M.L.M. CARE COMERCIALIZEAZA MOMENTAN UN NOU PRODUS INTRAT PE PIATA EUROPEANA IN SEPTEMBRIE 2006.
ACESTA ESTE UN CONSUMABIL, UN CATALIZATOR PENTRU CARBURANTII AUTO<>CARE ARE UN EFECT FORMIDABIL ASUPRA
PERFORMANTELOR MOTORULUI, CAT SI A CONSUMULUI DE CARBURANT.
MAI MULTE INFORMATII PE SIT-UL OFICIAL.

Expirat
PART-TIME M.L.M  -  FFi-sorinfuelro

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles