de ani Fără Frică...

Publicat 08 Iul 2008 | Expiră 08 Aug 2008

Part-Time Junior Editor / www.9AM.ro

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capacitate de selectie si sinteza a informatiei relevanta.
- Disponibilitate de a lucra conform programului mentionat mai jos.
- Experienta in activitatea de monitorizare a presei reprezinta un avantaj.
- Studiile in domeniul jurnalismului si/sau motivatia unei cariere in domeniu reprezinta, de asemenea, avantaje.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- monitorizarea si selectia celor mai importante stiri din ziua respectiva
- prioritizarea acestora
- preluarea (in format electronic) si introducerea stirilor in interfata de administrare a site-ului

Programul este de 6 nopti pe saptamana (D-V), timp de 4 ore / noapte, intre orele 23:00 - 03:00.
Beneficii:
Costul deplasarii cu taxiul spre casa este decontat anticipat.

9AM.ro este unul dintre cele mai populare site-uri generaliste de stiri din Romania, peste 350,000 de vizitatori unici accesandu-l in fiecare saptamana.

Expirat
Part-Time Junior Editor / www.9AM.ro  -  Internet Corp

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles